Par mums

LAIPNI LŪDZAM ŪNIJAS AUTO

Esam priecīgi, ka izvēlējies apmeklēt mūsu mājas lapu. Tagad gaidām Tevi mūsu auto placī Ūnijas ielā 18 uz kādu produktīvu sarunu!

Ūnijas Auto nav “kārtējais auto placis”. Mums ir cita attieksme un citas vērtības.
Pie mums pret Tevi izturēsies ar cieņu, nemēģinās piemānīt, kaut ko iesmērēt vai noslēpt. Te mēs būsim Tavi čomi un pastāstīsim visu kā ir.
Pie mūsu speciālistiem klienti atgriežas un ir apmierināti, jo saņem kvalitatīvu apkalpošanu. Viss notiek ātri, vienkārši un patiesi.
Tā, kā tam jābūt!

 — IVO SPROGA, Ūnijas Auto vadītājs

MŪSU VĒRTĪBAS

Mūsu galvenā vērtība ir APMIERINĀTS KLIENTS. Taču ir vēl virkne labu vērtību, kādēļ klienti mūs izvēlas, atgriežas pie mums atkārtoti un iesaka citiem:

  • Klienta uzticība
  • Pareizā attieksme
  • Rūpīgi un kvalitatīvi paveikts darbs
  • Pārliecība par to, ko darām
  • Pieredze un zināšanas

APSKATI GALERIJU

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu speciālistiem ir vairāk kā 10 gadu pieredze auto tirdzniecībā, līzingā un finansēs. Tavs auto būs drošās rokās, jo mēs noteikti zinām, ko darām!

Viss oficiāli un caurspīdīgi – esam godīgi un mums var uzticēties. Visi darījumi ar bankas pārskaitījumu, slēdzam līgumu, esam sazvanāmi un visu paskaidrosim.

Atbrauc pie mums, novērtējam auto, vienojamies par cenu, noslēdzam līgumu un pārskaitām naudu! Nepieciešama tikai tehniskā pase un Tavi dokumenti.

KLIENTU ATSAUKSMES